Właściwie oceniając stan techniczny samochodu, można zapobiec wielu problemom z jego codzienną eksploatacją. Przeglądy okresowe powinny więc wejść w krew każdemu kierowcy – zarówno posiadającemu auto nowe, jak i używane. Pojawia się pytanie, do kogo zwrócić się o pomoc w tej sprawie. Papis to nie tylko salon samochodów używanych, ale też profesjonalna stacja kontroli pojazdów i doskonały warsztat w jednym. Dla nas sprawdzenie stanu technicznego pojazdu nie jest poważnym wyzwaniem, ale codziennością.

Przegląd samochodu w dobrej cenie

Przychodząc do warsztatu Klient powinien wiedzieć, za co płaci. U nas wszystko jest jasne, ponieważ zatrudniamy specjalistów dbających o standardy obsługi oraz najwyższą jakością usług. Każdy przegląd techniczny samochodu realizowany u nas ma na celu rzetelne wykrycie wszelkich usterek i problemów z podzespołami. Po zakończonych działaniach informujemy właściciela pojazdu o ich wyniku i co ewentualnie trzeba zrobić, aby poprawić stan pojazdu. Taki przegląd auta może liczyć na uznanie.

Fachowy przegląd okresowy samochodu z różnymi napędami

Nasza stacja kontroli pojazdów stara się wychodzić naprzeciw różnym potrzebom Klientów. Część z nich używa aut napędzanych tradycyjnym paliwem, inni stawiają na ropę, a jeszcze inni na paliwo LPG. W tym ostatnim przypadku przegląd samochodu z gazem musi w szczególny sposób uwzględnić kondycję układu napędowego, aby zapewnić stan techniczny pojazdu gwarantujący bezpieczeństwo. Niestety część warsztatów nie przywiązuje do tej kwestii należytej wagi, ale Papis nigdy nie pozwala sobie na podobne błędy, jeśli chodzi o przegląd okresowy.

Zadbaj z nami o stan techniczny samochodu

Oferujemy Klientom wiele możliwości i dajemy szansę, aby kompleksowo zadbać o kondycję swoich „czterech kółek”. Doskonale wiemy, że do każdego pojazdu należy podejść indywidualnie, bo jedynie wówczas można liczyć na dobre efekty. Nasi stali Klienci mogą to potwierdzić. Dla naszego zespołu przegląd auta z gazem nie jest problemem, ponieważ posiadamy doświadczenie w konserwacji i serwisowaniu dowolnych napędów. Na przeglądy okresowe przychodzą do nas posiadacze maszyn różnego typu.

Jeśli chodzi o samochody, to sprawdza się stara zasada, że lepiej więc zapobiegać niż leczyć. Przyda się nam więc zaufany mechanik samochodowy, który wykonuje pełen zakres usług tj. np. wulkanizacja czy przeglądy. Wykonując cykliczny przegląd, warto wybrać warsztat samochodowy w Poznaniu, który ma doskonałą opinię wśród posiadaczy aut. Każdy wie, że dobry mechanik to skarb, który wybiera się na lata i poleca znajomym.Serwis samochodowy Papis stanowi de facto doskonałe połączenie stacji kontroli pojazdów z usługami, jakie wykonuje mechanik samochodowy. Naszym klientom oferujemy wiele usług, wśród których znajduje się nie tylko mechanika pojazdowa, ale także wulkanizacja, wymiana opon czy cykliczne przeglądy techniczne wymagane przez prawo. Poznań od wielu już lat jest miejscem naszego działania i w tym czasie zdążyliśmy zyskać grono oddanych klientów, którzy nie tylko regularnie do nas wracają, ale także polecają nasze kompleksowe usługi i rozwiązania innym. Traktujemy to niewątpliwie jako wyróżnienie i mobilizuje nas to do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Dokładamy wszelkich starań, by dzięki nam mechanik nie kojarzył się już nigdy więcej z przestarzałym podejściem do klienta oraz nieaktualnymi technologiami.Reakcje klientów każdego dnia mówią nam, że to właściwy kierunek, którym chcemy podążać. Warto oddać swoje auto w nasze ręce, szczególnie że Poznań to także nasze miasto. Dzięki nam słowo mechanik nabierze dla Państwa zupełnie nowego znaczenia. Zapewniamy, że gdy raz sprawdzicie nasze usługi, to już nigdy nie wybierzecie innego serwisu. Zapraszamy.